Ochranná epoxidová povrchová úprava
Sem vložte podnadpis

ARTHE GLASS PROTECTOR

OCHRANNÝ EPOXIDOVÝ NÁTĚR

ARTHE GLASS PROTECTOR je finální transparentní dvousložková epoxidová povrchová úprava se vzhledem a vlastnostmi skla ( vytvoří krystalicky čirý, tvrdý, vodě a chemikáliím i čistícím prostředkům odolný povrch), odolný vůči mechanickému opotřebení.

Používá se pro ochranu i zpevnění všech dekorativních povrchů, které jsou v kontaktu s vodou či vyšším mechanickým namáháním.

ARTHE GLASS PROTECTOR je produkt založený na vodou ředitelné epoxidové bázi, netoxický, bez zápachu, jednoduše aplikovatelný a díky svým vlastnostem je používán jako ochranný nátěr na různé dekorační techniky, a to v případech, kde je vyžadována mimořádná odolnost vůči vodě, otěru, mytí (jako náhrada obkladů, např. sprchové kouty, koupelny, kuchyně).

ARTHE GLASS PROTECTOR je lesklý, ovšem v případě přání zákazníka může být zmatněn těsně po dokonalém zaschnutí mírným zdrsněním velmi jemnou ocelovou vatou (0000) nebo velmi jemným karosářským smirkovým papírem (P1000).

Před aplikací doporučujeme provést předběžný test, jelikož použitím produktu může být změněn konečný vzhled natíraných povrchů.