Benátský štuk

DOGE

BENÁTSKÝ ŠTUK

DOGE - Interiérový vodou ředitelný benátský štuk s vysokým leskem. Používá se pro povrchové úpravy na zdech a stropech v reprezentativních a prestižních místnostech (muzea, banky, hotely apod.), ale i domácnostech. Aplikuje se speciální technologií, imituje krásu mramoru.

TECHNIKA NANÁŠENÍ: Na již připravený povrch nanést speciálním nerezovým hladítkem jednu nebo více vrstev materiálu DOGE až se dosáhne požadovaná tloušťka ve zvoleném odstínu. Po 12 hodinách přebrousit jemným smirkovým papírem a pečlivě odstranit prach. Speciální štukovací špachtlí aplikovat DOGE systémem "nanes a setři", kdy překrýváním jednotlivých vrstev vzniká požadovaný efekt. Před zaschnutím výrobku DOGE provést vyhlazení a vyleštění opakovaným hlazením lehkým tlakem pomocí nerezové špachtle. Pro lepší omyvatelnost, otěruvzdornost a údržbu se na povrch po 4 - 5 dnech doporučuje nanést ochranný včelí vosk (CERA PER STUCCO D´ARTE).UKÁZKY APILIKACÍ:VÝBĚR ODSTÍNŮ

ZDE VYBERTE ODTÍN: odstíny lze volit ze vzorkovníku Paulín, v případě, že nevyberete mícháme dle vzorkovníků NCS, RAL - Vyberte jednoduše z jedné z těchto vzorkovnic.