Vápenná leštěná stěrka

MARMOLADA ANTICOHladká vápenná leštěná efektní povrchová úprava 

MARMOLADA ANTICO je hladká povrchová úprava na bázi velmi jemného hašeného vápna, stabilizovaných anorganických pigmentů a aditiv, se vzhledem starobylého saténového vápenného hladkého vzhledu. 

Používá se jako efektní povrchová úprava s výbornou prodyšností a s efektem pololesklého mramorování, pro použití v interiéru.

ZPŮSOB APLIKACE:

Na již připravený povrch nanést speciálním nerezovým hladítkem jednu nebo více vrstev materiálu MARMOLADA ANTICO, až se dosáhne požadovaná tloušťka ve zvoleném odstínu. Po 12 hodinách přebrousit jemným smirkovým papírem a pečlivě odstranit prach. Speciální štukovací špachtlí aplikovat MARMOLADA ANTICO systémem "nanes a setři", kdy překrýváním jednotlivých vrstev vzniká požadovaný efekt. Před zaschnutím výrobku MARMOLADA ANTICO provést vyhlazení a vyleštění opakovaným hlazením lehkým tlakem pomocí nerezové špachtle. Pro lepší omyvatelnost, otěruvzdornost a údržbu se na povrch po 4 - 5 dnech doporučuje nanést ochranný včelí vosk (CERA PER STUCCO D´ARTE).UKÁZKY APLIKACÍ:


VÝBĚR ODSTÍNŮ

ZDE VYBERTE ODTÍN: odstíny lze volit ze vzorkovníku Paulín, v případě, že nevyberete mícháme dle vzorkovníků NCS, RAL - Vyberte jednoduše z jedné z těchto vzorkovnic.