Luxusní designové povrchové úpravy

O NÁS

PAULÍN DECOR jsou špičkové designové povrchové úpravy, vyvinuté ve spolupráci s významnými architekty a designéry. Jsou zárukou nejvyšší kvality a zároveň jednoduché aplikace. Proto v našich produktech najdou zalíbení jak profesionální aplikátoři, tak laici, kteří si dokážou vyšperkovat svůj interiér jednoduše sami.

PAULÍN DECOR je projekt prvotřídního designu, který se podařilo dát dohromady pomocí zkušeností a představivosti mistrů malířů s ambicí a vášní dynamické společnosti v oblasti dekorací. 

VELMI DŮLEŽITÉ SLOVO JE PRO NÁS "EMOCE"


Naší vizí je chtít zvýšit blahobyt, zpříjemnit, obzvlášnit, zútulnit váš interiér či fasádu domu. Vnést do vašeho života emoce pomocí povrchových úprav PAULÍN DECOR. Chceme vytvořit skutečný životní styl z našich dekorativních barev. 

V moderních interiérech jsou povrchové úpravy stěn tohoto typu velmi žádané. Stejně tak lze pomocí efektních a moderních povrchových úprav značky PAULÍN DECOR z původního interiéru dokázat vytvořit povrchy neobyčejného charakteru. Pohledový beton, efekt cortenového plechu, imitace travertinu, břidlice, kamene, rezavých i leštěných kovů,  benátský štuk, antická zemina, metalické efekty a další. To je jen malý výčet toho co s našimi materiály dokážete vytvořit.

Velkou předností našich materiálů je snadná aplikace pomocí jednoduchého nářadí. Proto jsou určeny pro širokou veřejnost a každý z vás si je může zakoupit na našich prodejnách nebo objednat přes náš internetový obchod.   Spolupráce s designéry a architekty


Jdeme s dobou. Ukázky aplikací v našich showroomech. Propagační materiály, technická podpora, výroba vzorků pro jednotlivé zakázky pro požadavky architektů a designérů.


Školení, poradna a tecnická podpora


Chcete poradit, naučit se pracovat s našimi materiály, nacenit zakázku? Neváhejte nás kontaktovat.

Prodej profesionálům i laické veřejnosti


Doručení po celé ČR. Doprava 99 Kč - od 3000 Kč ZDARMA.

Kooperace s proškolenými aplikátory a řemeslníky


Doporučíme vám proškolené a ověřené aplikátory.

Kontaktujte nás

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.