OXYD'ARTHE
Sem vložte podnadpis

OXYD'ARTHE  


Dekorativní interiérový nátěr s autentickou oxidací

Přirozená a autentická oxidace, pro jakýkoliv povrch! Imituje vzhled, který se po mnoha letech přirozeně objevuje na starých zrezavělých železných površích.  Povrchy vytvořené OXYD'ARTHE mají silný expresivní dojem a integrují v sobě ošumělý-chic i elegantní vzhled. Vyniká zejména v přítomnosti přiznaných betonových konstrukcí, dřevěného obložení, matného i leštěného mramoru apod. OXYD'ARTHE díky svému jedinečnému způsobu aplikace umožňuje neomezenou stylizaci, což dělá kreativní, jedinečné a originální řešení.

Čtyři různé odstíny oxidace, které lze kombinovat, aby bylo dosaženo mnoha jednoduchých povrchů. OxyD'Arthe je výjimečně speciální povrch v dekorativním prostředí té nejvyšší třídy. OxyD'Arthe, ten správný produkt, který si můžete přetvořit v původním stylu skutečné rzi v libovolném prostředí!

Způsob aplikace:

Smíchejte elektrickým míchadlem jedno balení 2,5 Kg OXYD'ARTHE (IRON, COOPER) s 1,67 Lt. OXYD'ARTHE BINDER (po rozmíchání ihned zpracovat). Tato směs se aplikuje v intervalu minimálně 12 hodin ve dvou nátěrech. Po dokonalém proschnutí minimálně 12 hodin se nanese štětcem ACTIVATOR v jedné nebo dvou vrstvách v závislosti na tloušťce podkladního nátěru. Nechte reagovat po dobu alespoň 24 hodin. Použitím různých způsobů aplikace a použitého nářadí se dociluje neomezených dekorativních možností. Po dokonalém vyschnutí se aplikuje ochranný nátěr MATT PROTECTOR 2K.  Ukázky aplikací:


VIDEO - UKÁZKA APLIKACE