Minerální rustikální povrchová úprava
Sem vložte podnadpis

RASAKOLL MINERALE


MINERÁLNÍ RUSTIKÁLNÍ POVRCHOVÁ ÚPRAVA


RASAKOLL MINERALE je speciální omítkovina, která vytváří dojem původních ručně míchaných hlazených fasád. Dokáže napodobit neopakovatelný vzhled ruční práce a jednoduchým i ekonomickým způsobem podtrhne původní vzhled. Tato omítkovina je vhodná, jak pro novostavby, tak i rekonstrukce s širokým uplatněním také v interiérech - imitace pískovce apod. 

RASAKOLL MINERALE může být použit také jako opravná, vyhlazovací, vyrovnávací i konečná povrchová úprava na minerálních podkladech všude tam, kde je požadován přírodní vzhled omítky v interiéru i exteriéru. Tento typ nové omítky lze tedy použít nejen jako finální povrchovou úpravu, ale s její pomocí lze vytvořit i armovací vrstvu s možností vložení sklolaminátové výztužné tkaniny. S tímto materiálem lze taktéž sanovat původní poškozené a popraskané štukové omítky a své největší uplatnění nachází zejména při rekonstrukci původních objektů. Propůjčuje fasádám velmi přirozený a přírodní vzhled. Není s ním potřeba dokonale vyhlazovat, ale je možné s ním také kopírovat původní povrch.

Takto upravený povrch fasády či interiéru (v interiéru není podmínkou) je vhodné opatřit fasádním nátěrem z portfolia fasádních barev Paulín. Pro zateplovaní systémy doporučujeme fasádní silikonový nátěrový systém (SANOFINISH nebo FLASH PAINT). V případě původních a opravených fasád doporučujeme použít materiály na bázi vápna (MARMOLADA AD) nebo silikátů (MINERAL FINISH). UKÁZKY APLIKACÍ: